Schody wewnętrzne – nasze realizacje:

W obecnych czasach schody wewnętrzne, to już nie tylko cześć domu służąca do przemieszczania się między piętrami, ale również element wystroju, który może znacznie podnieść walory estetyczne całego wnętrza. Projektanci domów jednorodzinnych coraz częściej umieszczają schody w wyeksponowanym, centralnym miejscu domu rezygnując tym samym z klasycznej klatki schodowej. Sprawia to, że konstrukcja schodów staje pośrodku salonu, gdzie jest bardziej widoczna, a zarazem równie funkcjonalna jak ich klasyczna forma. Takie nowoczesne podejście, to pole do popisu dla firm, takich jak nasza. Specjalizujemy się w projektowaniu schodów, które łączą w sobie funkcjonalność z elegancją i nowoczesnym wzornictwem. Wykonane przez nas schody dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Specjalizujemy się w konstrukcjach nowoczesnych, ale cenimy również klasyczne schody wykonane z drewna czy metalu.

Schody wewnętrzne w nowoczesnej odsłonie

Dzięki zastosowaniu nieoczywistych materiałów, takich jak szkło, metale, różnego rodzaju drewno w połączeniu z odpowiednim podświetleniem i kreatywnością naszych projektantów możemy pochwalić się wieloma nowoczesnymi i oryginalnymi projektami schodów wewnętrznych, które w 100% spełniły oczekiwania naszych klientów.

Nie sprzedajemy gotowych rozwiązań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co daje gwarancje, że schody wewnętrzne wykonane przez nas to za każdym razem inny, niepowtarzalny projekt, spełniający potrzeby klienta zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.

Dobrze zaprojektowane schody podnoszą estetykę wnętrza, nadając mu nowoczesnego wyglądu. Schody wykonane przez nas staną się ozdobą każdego wnętrza.

Indywidualny projekt

Schody zaprojektowane z myślą o potrzebach Twoich i Twojej rodziny.

Nowoczesny design

Masz 100% pewność, że schody w Twoim domu to oryginalny, niepowtarzalny projekt.

Sprawny montarz

Nasza wykwalifikowana ekipa wykona montaż schodów szybko, sprawnie i fachowo.

Schody wewnętrzne w naszym wydaniu, to przede wszystkim funkcjonalność

Projektując nowoczesne schody nie można skupić się wyłącznie na ich designie czy efekcie wizualnym. Schody przede wszystkim mają pełnić dobrze swoją funkcję – komunikować piętro (piętra) z parterem domu. Pamiętajmy, że prawdopodobnie będziemy pokonywać je co najmniej kilkanaście razy dziennie, w związku z czym decyzja o ich wykonaniu powinna zostać poparta analizą potrzeb i wymagań, którym powinny  sprostać. Przy podejmowaniu decyzji o formie i umiejscowieniu schodów wewnętrznych warto przede wszystkim zwrócić uwagę na poniższe wskazówki:

  • Schody, które znajdują się w salonie znacznie ułatwiają komunikację z piętrem, jednak dla niektórych rodzin (szczególnie większych, wielopokoleniowych) mogą być uciążliwe. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy domownicy wracają i wychodzą o różnych porach
  • Schody w salonie sprawdzą się przede wszystkim w mniejszych rodzinach, które przebywają praktycznie cały dzień razem
  • Klatka schodowa, to lepsze rozwiązanie w wielokondygnacyjnych domach, przeznaczonych dla kilku rodzin lub osób ze sobą nie spokrewnionych

Nowoczesne schody wewnętrzne, to schody zaprojektowane z uwzględnieniem charakterystyki danego wnętrza i wymagań domowników. Wykonane z najlepszych materiałów, takich jak metal i szkło, które wraz z odpowiednim podświetleniem dają niesamowite efekty wizualne i sprawiają, że poruszanie się między piętrami domu, to czysta przyjemność. Takie są właśnie nasze schody. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nimi w naszym portfolio.

Masz wątpliwości, chcesz zapytać o wycenę czy termin realizacji?